Reisschema
India - Ladakh
Cultuur / wandelreis naar India - Ladakh van 16 juli t/m 12 augustus 2005 uitgevoerd met HT Wandelreizen
Dag | Datum | Activiteit |
Zaterdag | 16 Jul | Vlucht van Amsterdam naar Delhi |
Zondag | 17 Jul | Overdag bezoek bezienswaardigheden in Delhi (o.a rode fort), s’avonds met de bus naar Manali |
Maandag | 18 Jul | Lange busrit naar Manali waar we rond 's avonds laat aankwamen |
Dinsdag | 19 Jul | Wandeling in omgeving van Manali (mooie waterval) |
Woensdag | 20 Jul | Trekking door gebied met hoge sparren en langs een weg in aanbouw, kamp op 2700m |
Donderdag | 21 Jul | Trekking langzaam omhoog tot 3600m, soms langs sneeuwrestanten |
Vrijdag | 22 Jul | Trekking over pas van 4260m in de mist en kamp op 3900m |
Zaterdag | 23 Jul | Korte loopdag over sneeuwvelden naar eindpunt op 3300m in Sarchu |
Zondag | 24 Jul | Lange busrit van Lahaul naar Sarchu over Baracha La pas (4890m) en kamp op 4500m |
Maandag | 25 Jul | Weer een lange busrit naar Leh over Taglang La pas (5340m) |
Dinsdag | 26 Jul | Wandeling in omgeving Leh en s’avonds feestje |
Woensdag | 27 Jul | Met jeeps van Leh via klooster in Alchi naar Likri (laatste stuk gelopen) |
Donderdag | 28 Jul | Korte trek van Likir naar Yangtang over pas van 3750m |
Vrijdag | 29 Jul | Korte trek van Lahaul naar Sarchu over pas van 3750m |
Zaterdag | 30 Jul | Wandeling van Yangtang naar Hemis Shukpachen en in de midddag kloostertje bezocht |
Zondag | 31 Jul | Wandeling van Hemis Shukpachen naar Tingmosgam en in de midddag kloostertje bezocht |
Maandag | 1 Aug | 's Ochtends gelopen van Tingmosgam naar Khalatse-Wanla en in de midddag kloostertje bezocht en 's avonds culturele voorstelling |
Dinsdag | 2 Aug | trektocht rondje Sniougouste La met halve groep. Gestart met wandeling door kloof en s’middags laat aangekomen in kamp op 4380m |
Woensdag | 3 Aug | trektocht Sniougoutse La over pas (5140 m) en afgedaald tot 4140m |
Donderdag | 4 Aug | trektocht van Sniougoutse La naar Shilla (3340m), afdaling door kloof en heel vaak door rivier |
Vrijdag | 5 Aug | Korte looptocht van Shilla naar Lamayuru door droge kloof, 's middags puja bijgewoond |
Zaterdag | 6 Aug | Terugrit in (te kleine) bus van Lamayuru naar Leh, daar afscheid Nepalese gidsen en dragers |
Zondag | 7 Aug | Rondwandeling in omgeving Leh |
Maandag | 8 Aug | 's Morgens vroeg vlucht van Leh naar Delhi gevolgd door rit in luxe bus naar Agra |
Dinsdag | 9 Aug | 's Morgens bezoek Taj Mahal en s’middags rode fort in Agra |
Woensdag | 10 Aug | Met de bus van Agra via Fatepur Siri naar Delhi waar we 's avonds laat aankwamen |
Donderdag | 11 Aug | Gewinkeld in Delhi en s’avonds laat naar het vliegveld |
Vrijdag | 12 Aug | In de nacht vertrokken uit DDelhi en s’morgens vroeg aangekomen in Nederland |